Festyn na Orliku

W sobotę 09. czerwca 2018 od godziny 10.00 do 12.00 odbędzie się festyn piłki nożnej dla dziewcząt z rocznika 2008-2012. Zbiórka zawodniczek z Olimpico na godz.09.30 na orliku. W festynie wezmą udział uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 współorganizatorzy . Nagrody ufundował sponsor klubu firma Leier. Celem festynu jest promowanie piłki nożnej w wykonaniu dziewcząt oraz zachęcenie nowe osoby do gry w klubie Olimpico Malbork. Nowym przyszłym zawodniczkom możemy powiedzieć że piłka nożna jest super zabawą, można rozwijać się sportowo ,zwiedzić różne zakątki polski, a także poznać ciekawych ludzi oraz dziewczęta w swym wieku . Zapraszamy dziewczyny z rocznika 2008 do 2012 r. na Orlika przy szkole podstawowej nr 5 ul Wybickiego .