Kilka informacji o Kalingradzie

Turnieju w Swietłogorsku

Ośrodek im. Gajdara znajduje się na tej samej ulicy, co stadion, na którym będą rozgrywane mecze. Właściwie oba obiekty dzieli tylko ulica Bałtijskaja, tak że dotrzeć na stadion można piechotą w ciągu pięciu minut.programie. Dzieci mają oczywiście zapewnione śniadania i kolacje.

Dla przypomnienia: 1. Dzieci będą spać w Centrum Wypoczynku Dzieci im. A. Gajdara w Swietłogorsku na ulicy Bałtyckiej 23, warunki są bardzo przyzwoite. Owszem, jest to ośrodek typowo kolonijny, czyli pokoje od 4 osobowych do nawet dziesięcioosobowych

Mecze będą rozgrywane na zbudowanym specjalnie na mundial boisku z trybuną dosłownie po drugiej stronie ulicy. Na tym stadionie trenowała podczas mundialu w Rosji reprezentacja Serbii.https://www.svetlogorsk39.ru/news/news/21022/

Drużyny Pereł i Olimpico pojadą autobusem MAN LION STAR nr rej. NOL 80746 wyjazd z Olsztynka niestety dość wcześnie, bo już o 6:00, z Malborka o 8:00. Z Malborka pojedzie też drugi autobus, który przyjedzie tutaj zabierając po drodze chłopców z Arki Gdynia. Oba autobusy ok. 10:00 powinny być na przejściu granicznym w Grzechotkach i ok. 14:00 w Swietłogorsku .

Proszę by dziewczynki zabrały ze sobą stroje piłkarskie, które otrzymali na turnieju w Malborku.

Proszę Was także o zadbanie porządku w autobusie.

Pozdrawiam,

Robert Śmigielski