Lider bez gry

W trzeciej lidzie kobiet nasza drużyna Leier Olimpico Malbork wyszła na prowadzenie tabeli.
Ten fakt by każdego ucieszył jak by nie ostatni mecz w niedziele drużyna z Unii Korzybie nie przyjechała na mecz do
Malborka i tym trzy punkty zostały przyznane dla Leier Olimpico Malbork.
Przez dwa tygodnie będziemy siedzieć na fotelu lidera a już, 11. października w sobotę o godz. 11.00 zmierzymy się z mocnym przeciwnikiem
     Sztorm AWFiS Gdańsk zapleczem pierwszej ligi, na pewno podejmiemy walkę, a jaki będzie wynik to się okaże po meczu.
      Dziękuję wszystkim dziewczynom co przyszły na mecz i tym co nie mogły zagrać z powodu choroby a myślą były z nami, oraz naszym sponsorom co dzielnie trzymają nas na duchu co dają nam poczucie wartości to co robimy .
    Zwracam się do dziewcząt które by chciały do nas wstąpić i zasilić klub swoją pasją jaka jest piłka nożna na treningi
w poniedziałki i czwartki godz 16.00 na orliku przy gimnazjum nr 3 w Malborku od lat 7 do dowolnego wieku.