Po dwóch turniejach

Kobiecy Klub Piłki nożnej Olimpico Malbork swe przygotowanie do sezonu wiosennego zaczęło od 8 stycznia 2015 treningami w hali. Również zostały przygotowane turnieje dla sprawdzenia umiejętności seniorek i młodszych zawodniczek. Pierwszy sprawdzian dla młodszych odbył się w Tucholi 11 stycznia 2015 gdzie pod nazwą Leier Olimpico Malbork udział brały w szczytnym celu Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy gdzie po rywalizacji z miejscowym zespołem KP Tucholanka, Gwiazda Stargard Szczeciński i Darzbór Szczecin nasz zespół zajął III miejsce a najmłodszą zawodniczką została Jagoda Kusiak która otrzymała wyróżnienie od organizatorów

Skład drużyny 1999-2003

1 Klaudia Białowąs

2 Aleksandra Laskowska

3 Agata Jasińska

4 Paulina Machcińska

5 Emilia Karwasz

6 Jagoda Kusiak

7 Oliwia Zommer

8 Kornelia Cisewska

Następny sprawdzian to 17 styczeń zawodniczki Leier Olimpico Malbork jako seniorki rozegrały turniej w Chełmży i również dobrze się spisały gdyż zajęły III miejsce na dziewięć drużyn. KKP Chełmża zaprosiła jeszcze takie drużyny jak Tęcza Bydgoszcz która wygrała turniej KP Tucholanka Tuchola, Kania Toruń, Cerkwia Toruń, Start Pruszcz AP Lechia Gdańsk oraz dwie drużyny gospodarzy KKP Chełmża.

Skład drużyny seniorek:

1 Klaudia Białowąs

2 Paulina Lewandowska

3 Martyna Gardyjasz

4 Ewelina Pazio

5 Karolina Pawlikowska

6 Karolina Urbanowicz

7 Ania Siemińska

8 Aleksandra Laskowska

9 Izabela Betcher

Dziękuje wszystkim zawodniczkom za udział w turniejach i rodzicom za wkład finansowy oraz sponsorowi tym bardziej iż już 24 stycznia rozpocznie się cykl turniejów piłki nożnej. Pierwszy turniej już 24 odbędzie się w Malborku na hali Gimnazjum nr 3 w godzinach 09-14.00 a drugi to gospodarzem będzie AP Lechia Gdańsk 31 stycznia Turnieje będą uczestniczyć takie zespoły Leier Olimpico Malbork (24.01.2015), AP Lechia Gdańsk (31.01.2015), Canicuła Bytów (21.02.2015), GKS Żukowo (finał 28.022015) oraz Prometeusz Tuchomia.