Po meczu z Sztormem

W sobotę 11 października dziewczęta z III ligi Kobiet pojechały do Sztorm Gdańsk, aby tam rozegrać czwartą kolejkę ligową. Mecz zaczął się o godz. 11.00 jest to wczesna pora na rozgrywanie meczy, ale tak bywa. Spotkanie z tym rywalem nie było łatwe, ale pokazuje poziom gry. W pierwszej połowie wystąpiły zawodniczki dobrze nam znane, które grają w pierwszej lidze kobiet i było ich aż siedem, co dawało im dużą przewagę w grze. Długo stawialiśmy opór i nawet mieliśmy trzy sytuacje w pierwszej połowie, ale niestety nie wykorzystaliśmy  ich za to przeciwniczki zrobiły to trzy razy, bliźniaczki Kopeckie po jednej i Staszulewicz. Druga połowa, to całkowicie inna gra, rezerwy bez podpory zawodniczek pierwszej ligi tylko się broniły a my na zbitą obronę nie mogliśmy nic zrobić. Po tym meczu nie czujemy się gorsi od przeciwniczek co da nam większą motywację do gry w następnych meczach.

Już w niedziele 19 października godz.14.00 spotykamy się z drużyną Canicuła Bytów w Malborku stadion główny ul Toruńska zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

Skład:

Klaudia Białowąs, Paulina Lewandowska, Martyna Gardyjasz, Julia Wielewicka, Agata Jasińska, Karolina Urbanowicz, Ewelina Pazio, Weronika Niezgoda, Olivia Wróbel, Karolina Pawlikowska, Aleksandra Laskowska, Kornelia Cisewska, Izabela Betcher, Anna Siemińska.