Super Turniej w Tczewie

Trzeci Turniej w Tczewie

W niedziele 5 października po raz trzeci spotkały się drużyny Orły Tczew, Gryf 2009 Tczew, Pomezania Malbork, Delta Nowy Staw i Malnaft Olimpico Malbork. Chętnych do gry było tak dużo, iż organizator podzielił kluby na osiem drużyn i dwie grupy. Drużyna Malnaft Olimpico Malbork zagrała w grupie B z drużynami Orły II Tczew, Pomezania II Malbork i Gryf 2009 II Tczew. Po rywalizacji w grypie B Malnaft Olimpico Malbork zajęło pierwsze miejsce i finale zagrali ze zwycięzcą grupy A Pomezanią I Malbork a za przeciwników mieli Orły I Tczew Gryf 2009 I Tczew i Delta Nowy Staw. Dziewczęta bardzo dobrze znają swoich przeciwników mieszkają tak samo w Malborku chodzą do tych samych szkół, a teraz razem stają do rywalizacji w piłkę nożna. Po zaciętym meczu wynik remisowy 0-0 i rzuty karne. Pierwsi wykonują chłopcy, ale w rezultacie wynik z rzutów karnych jest korzystny dla dziewcząt 2-1. Jak organizator podkreśla iż wszyscy są wygranymi a w tym turnieju około 80 dzieci z pełnymi uśmiechami wraca do domów. Tym razem w statystyce można określić Malnaft Olimpico Malbork wygrał Turniej i za dwa tygodnie jest organizatorem następnego w Malborku.

Dziękujemy organizatorowi Orłowi Tczew za poczęstunek dla dzieci i za ufundowane puchary.

Skład drużyny;

Banc Julia, Jędrzejewska Julia, Jędrzejewska Nadia, Gawryluk Amelia, Chełstowska Marta, Deranek Katarzyna, Kosmalska Weronika, Stachurski Ignacy. Wierzba Gabriela, Nadolska Paulina.