Zawodniczki III Pomorskiej Ligi Kobiet z KKPN Olimpico Malbork.

W związku z odsunięciem trenera Krzysztofa Nosko oraz działacza klubowego, zawodniczki dostały wybór pozostania w Klubie KKPN Olimpico Malbork i trenowania dalej z trenerem Jerzym Wnuk-Lipińskim.

Wybór 20 zawodniczek był taki, że nie będą trenować i odchodzą z klubu.

Zawodniczki które odeszły z klubu i rozwiązały umowę Deklaracji gry Amatora:

Mąkowska, Czerwińska, Wojciechowska, Pawlikowska, Kamińska, Cisewska, Białowąs, Laskowska, Siemińska, Maciąg, Karwasz, Ćwiklińska, Podjaska, Kurek, Jurgielewicz, Zommer, Deranek, Dryla, Gawryluk.

W/w zawodniczki w większości zaczynały swoją przygodę w Olimpico zaczynając od zera.

W swej przygodzie miały wiele osiągnięć dla siebie i klubu tego nikt im i klubowi nie odbierze.

Wszystkim już byłym zawodniczkom życzę samych sukcesów i dalszej przygody z piłką.

A zdjęcia niech im przypomną gdzie były i co osiągnęły w okresie jak były w klubie Olimpico.