Kilka spraw organizacyjnych w Klubie

Trening w środę 01 marzec 2017r. dla seniorek rocznik 2005 i starsze na Orliku koło gimnazjum nr 3 od godziny 16.30 .

Na trening przychodzimy już przygotowani gdyż może się zdarzyć iż nie będzie szatni.

Ubieramy się ciepło pierwszy trening będzie trwał około 60 minut celem jest przystosowania płuc do świeżego powietrza gdyż zawodniczki 2004-2005 w niedziele zagrają w Gdańsku na wolnym powietrzu.

W czwartek od godziny 16.30-18.30 zawodniczki z rocznika 2006-2010 na hali rozegrają sparing z grupą zawodników UKS Delta Nowy Staw.

W piątek na obiekcie stadionu miejskiego ul. Toruńska 60 o godzinie 17.30 odbędzie się walne zebranie kluby więc zapraszamy rodziców zawodniczek na zebranie.

W niedziele o godzinie 07.30 z pod

orlika gimnazjum nr 3

Kałdowo koło szkoły gminnej około 07.40

Cisy około 07.45

zawodniczki wyjeżdżają do Żukowa na finał halówki powrót około 16.00 również mogą zabrać się rodzice do autobusu.

Jak zwykle ubieramy dresy zina oraz koszulkę czarną lub granatową nie zapominamy o ochraniaczach zawodniczki które będą grali mecz w Gdańsku dodatkowo zabierają ze sobą obuwie na orlik.

Skład seniorek:

Mąkowska, Kopecka O, Kopecka A, Pawlikowska, Białowąs, Wróbel, Laskowska, Siemińska, Kamińska, Gardyjasz, Maciąg.

Skład młodziczek:

Zommer, Szczecińska, Jędrzejewska J, Deranek, Tadaszak, Gawryluk, Cegiełka, Bławat, Chełstowska, Beeg, Stec, Dryla, Wierzba, Jędrzejewska N, Szymczak J, Kalinowska Z.

Skład:

zawodniczek które będą grały mecz w Gdańsku u Traugutta o godzinie 13.00

Jędrzejewska J, Deranek, Tadaszak, Gawryluk, Cegiełka, Bławat, Chełstowska, Stec, Wierzba.

Proszę się przygotować na świeżym powietrzu odpowiednio do pogody.

Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w w/w grach proszę o natychmiastowe powiadomienie trenera.