Mecz odwołany KTS-K Luzino – Olimpico Malbork

Klub otrzymał niemiłą informację ostateczną po walce z Luzinem i Komisją ds. Rozgrywek

W imieniu Komisji ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuję, że z uwagi zły stan boiska odwołano zawody III K – 87 KTS-K Luzino – Olimpico Malbork, zaplanowane na dzień 19.11.2016. Nowy termin spotkania zostanie wyznaczony w trakcie rundy wiosennej sezonu 2016/17.

Beata Suchorska

Referent Komisji ds. Rozgrywek

Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Klub KKPN Zabiegał o rozegranie meczu w wyznaczonym terminie lecz władze w Komisji ds. Rozgrywek i KTS-K Luzino nie zmieniło zdania nawet nie byli zainteresowani tym tematem.

Pierwsza wersja brzmiała trochę inaczej

16. listopada 2016

W imieniu Komisji ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuję, że z uwagi na braki kadrowe, zły stan boiska oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne wyrażono zgodę na odwołanie poniższych zawodów z dnia 19.11.2016:

III K – 87 KTS-K Luzino – Olimpico Malbork

JD2 I – 86 KTS-K Luzino – Orkan I Rumia MKS

Proszę odwołać obsadę sędziowską. Mecze zostają przeniesione na wiosnę sezonu 2016/17.

Beata Suchorska

Referent Komisji ds. Rozgrywek

Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Gdzie jest prawda tej sytuacji będziemy walczyć o prawdę a były podane trzy powody:

- braki kadrowe

- stan boiska

- warunki atmosferyczne

Kończymy rundę jesienną na takim etapie.