Mecze dla Młodziczek i Seniorek

W Sobotę i Niedzielę odbędą się dwa mecze i jeden turniej.

Turniej sobota 27 maja w Starogardzie Gdańskim o godzinie 09.00 dla zawodniczek z rocznika 2006 – 2008

skład zostanie podany w czwartek po treningu.

Mecz dla rocznika 2004 i młodsze w Kwidzynie Sobota 27 maj o godzinie 11.00

Wyjazd o godzinie 09.00 spod Orlika w Malborku

o godzinie 08.00 z Sierakowic Jedzie Pan Koszałka

Skład zawodniczek

Płotka, Kobiela, Koszałka, Malek, Chełstowska, Wierzba, Dryla, Cegiełka, Szymczak, Nosko.

Zawodniczki z sobą zabierają legitymację szkolną obuwie do gry ochraniacze.

Informuję iż Finał Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek odbędą się 1-4 czerwiec w Łodzi szczegóły zostaną podane w inny komunikacie a skład taki sam jaki w Wałczu.

Mecz III Pomorskiej Ligi Kobiet

Mecz w niedziele 28 maja w Lęborku wyjazd z Malborka o godz. 10.00 autokarem spod Orlika i po drodze do Tczewa w Kończewicach o godz. 10.20

Do meczu przygotowują się dziewczyny które zapewniły iż jadą;

Kopecka A, Kopecka O, Pawlikowska, Gardyjasz, Laskowska, Maciąg, Karwasz.

Ćwiklińska, Kaleńczuk, Owsianka, Jurgielewicz, Zommer, Szczecińska, Gawryluk.

Zawodniczki z sobą zabierają legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości obuwie do gry ochraniacze.

Skład III Ligi, młody dla tego ze brak chęci do treningów i brak zainteresowania działalności klubu kadra III Ligi się zmniejszyła i również będzie taki sam los grup młodzieżowych jeżeli nie będzie przychodziła na trening lub się nie usprawiedliwi z nieobecności nie będzie wykonywała regulaminu klubowego zostanie usunięty jako zawodniczka.