Mistrzostwa Strefy Przygranicznej w Piłce Nożnej

W piątek, w dniach 19-21 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Olsztynku odbędą się VI Mistrzostwa Strefy Przygranicznej w Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt - Olsztynek 2017.
W zmaganiach udział weźmie 16 drużyn: 8 polskich i 8 rosyjskich (obwód kaliningradzki), niemal 200 dzieci z Polski i Rosji przez 3 dni będzie walczyć o Mistrzostwo Strefy Przygranicznej. Turniej przeznaczony jest dla chłopców i dziewczynek w wieku 11-14 lat, którzy rozegrają na boiskach Stadionu Miejskiego w Olsztynku mecze systemem każdy z każdym. Na otwarcie imprezy rozegrane zostaną mecze przez mieszane zespoły polsko-rosyjskie.

Program Mistrzostw:

-piątek 19.05.2017
• 17:30 - Ceremonia otwarcia
• 18:00 - 4 mecze towarzyskie połączonych (mieszanych) drużyn z Polski i Rosji
- sobota
• 9:00 - 24 mecze turniejowe

-wyjazd na basen
- niedziela
• 10:00 - 4 mecze finałowe

• 11:30 - ceremonia wręczenia nagród i medali, ceremonia zakończenia

Na Turniej Mistrzostw Strefy Przygranicznej jadą zawodniczki Malnaft Olimpico Malbork w składzie;

Zommer, Gawryluk, Deranek, Tadaszak, Szczecińska, Jurgielewicz, Bławat, Szymczak, Jedrzejewska N, Jedrzejewska J, Malek, Wodzińska, Chełstowska, Stec, Beeg, Dabrowska, Płotka, Nosko.

W rezerwie Wierzba.

Wyjazd drużyny w piątek o godzinie 13.30 z pod szkoły nr 5 w Malborku orlik oraz z Nowego Stawu o godzinie 14.00 na rynku głównym.

Powrót drużyny w niedziele o 15.00

Zabieramy z sobą

• Legitymacje szkolną, koszulka czarna, dres zina, ochraniacze, obuwie do gry.
  • Piżama, klapki, strój kąpielowy na basen, przybory toaletowe.
  • Kieszonkowe (tyle ile zasługujemy), humor (foch zostaje w domu).