Trening Mecz czy Impreza

Każda z nas ma własne zdanie na to co robi co będzie robił i tak powinno być.

Tylko jest tak jak ktoś się zadeklarował do gry w klubie to ma zobowiązania.

Wypełnia że będzie grał w klubie trenował walczył o miejsce w podstawowym składzie.

Niestety nie wszystkie to rozumują iż takie oświadczenie na piśmie lub dane słowo zobowiązuje na dobre i złe do podjęcia decyzji o rezygnacji z gry. Jak tego nie zrobiliśmy to nie doskonalimy swoich umiejętności w treningach piłki nożnej. Dziś mamy możliwości się usprawiedliwić o nie obecności na treningach różnymi środkami łączności.

Dziewczyny z klubu mają z tym problemy aby powiadomić o nie obecności no nie wszystkie.

Powiem wprost.

Jeżeli nie będzie zainteresowania zawodniczek od rocznika 2003 i starszych to trzecia liga

zostanie wycofana. Jedna decyzja kosztuje zaledwie 500 zł. Do końca sezonu klub wyniesie około 3500 zł.

Pieniądze przekażemy na szkolenie młodzieży. W grupach młodzieżowych również może się zdarzyć brak zainteresowania to wtedy idziemy wszyscy na wolne a klub przestaje istnieć.

To tyle dziewczyny z Olimpico życzę wam wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta dobrego humoru i głębokiego zastanowienia się czy naprawdę jestem w porządku w stosunku do innych i sama do siebie. Pamiętajcie nikt na siłę was nie zmusi do niczego wy same macie swój rozum ale dając słowo to dotrzymujcie go. Bo słowo jest droższe od pieniędzy.